Mâine se joaca meciurile de baraj pentru Liga a 3-a. Voința Lanuri înfruntă pe CSM Câmpina

stadion sloboziaMâine seară vor avea loc meciurile de baraj pentru promovare în Liga a 3-a. Campioana județului Buzău, Vointa Lanuri, va da piept cu CSM Câmpina într-un meci care va stabili care dintre cele două echipe va juca din sezonul viitor în cel de-al treilea eșalon valoric.

Partida va începe de la ora 17.30 şi se va juca pe stadionul municipal din Slobozia. Buzoienii au la dispoziţie pentru deplasarea la meciul de baraj nu mai puţin de patru autocare, închiriate de clubul din Lanuri, însă mulţi suporteri vor face deplasarea cu maşinile personale.

Iata mai jos toate meciurile de baraj, precum si stadioanele pe care se vor disputa

1. FC Pojorâta (SV) – Viitorul Târgu Frumos * (IS) / 1 Mai – Dorohoi – AJF Botoşani
2. Cetatea Târgu Neamţ (NT) –  Luceafărul Mihai Eminescu (BT) / CSM Paşcani – Paşcani – AJF Iaşi
3. FC Gârceni / Vitis Şuletea (VS) – Sporting Lieşti (GL) / Letea – Bacău – AJF Bacău
4. Izbânda Hagilarea Mihail Kogălniceanu* (TL) – Conpet Cireşu (BR) / Zoltan David (Ancora) – Galaţi – AJF Galaţi
5. Callatis 2012 Mangalia (CT) – Voinţa Cocora (IL) / Vasile Enache – Modelu – AJF Călăraşi
6. Venus Independenţa (CL) – CS Corbeanca (IF) / Romprim – Bucureşti – AMF Bucureşti
7. FC Bolintin Vale Malu Spart (GR) – Atletic Bradu (AG) / Municipal – Roşiori de Vede – AJF Teleorman
8. FC Balş 2007 (OT) – Sporting Roşiori de Vede (TR) / Tineretului (Ştrand) – Piteşti – AJF Argeş
9. FC Chitila (B) – Gloria Corneşti (DB) / Conpet – Strejnic – AJF Prahova
10. CSM Câmpina (PH) – Voinţa Lanuri (BZ) / Municipal – Slobozia – AJF Ialomiţa
11. Naţional Goleşti (VN) – AS Negri (BC) / Municipal – Sfântu Gheorghe – AJF Covasna
12. FC Păpăuţi (CV) – FC Râşnov (BV) / Comunal – Porumbenii Mari – AJF Harghita
13. Mureşul Luduş (MS) – FK Csikszereda Miercurea Ciuc (HR) / Tineretului – Braşov – AJF Braşov
14. Iza Dragomireşti / FCM Baia Mare (MM) – Heniu Prundu Bârgăului (BN) / C.U.G. (Cartier Mărăşti) – Cluj – AJF Cluj
15. Someşul Cărăşeu (SM) – Unirea Jucu (CJ) / Măgura – Şimleul Silvaniei – AJF Sălaj
16. CS Ineu (AR) – Kinder Junior (BH) / Cetate – Alba Iulia – AJF Alba
17. Rapid Jibou (SJ) – CSO Cugir (AB) / Iuliu Bodola – Oradea – AJF Bihor
18. CS Nova Mama Mia Becicherecu Mic (TM) – Metalul Oţelul Roşu (CS) / Cetate – Deva – AJF Hunedoara
19. Hidro Râmnicu Vâlcea (VL) – FC Avrig (SB) / Complex 1 Mai – Slatina – AJF Olt
20. Ştiinţa Turceni (GJ) – Universitatea Petroşani (HD) / Mircea Chivu – Reşiţa – AJF Caraş-Severin
21. Recolta Dănceu (MH) – AS Podari (foto)(DJ) / Minerul – Motru – AJF Gorj

Be the first to comment

Leave a Reply