S-au stabilit stadioanele meciurilor de baraj pentru Liga a III-a

barajCampioana județului Buzău, Voința Lanuri, urmează sa întâlnească pe CSM Câmpina într-un meci de baraj pentru promovare în Liga a III-a. Meciul va avea loc miercuri, 19 iunie, pe Stadionul Municipal din Slobozia.

Iată mai jos toate meciurile de baraj și stadioanle pe care urmează sa se dispute:

1. FC Pojorâta (SV) – Viitorul Târgu Frumos * (IS) / 1 Mai – Dorohoi – AJF Botoşani
2. Cetatea Târgu Neamţ (NT) –  Luceafărul Mihai Eminescu (BT) / CSM Paşcani – Paşcani – AJF Iaşi
3. FC Gârceni / Vitis Şuletea (VS) – Sporting Lieşti (GL) / Letea – Bacău – AJF Bacău
4. Izbânda Hagilarea Mihail Kogălniceanu* (TL) – Conpet Cireşu (BR) / Zoltan David (Ancora) – Galaţi – AJF Galaţi
5. Callatis 2012 Mangalia (CT) – Voinţa Cocora (IL) / Vasile Enache – Modelu – AJF Călăraşi
6. Venus Independenţa (CL) – CS Corbeanca (IF) / Romprim – Bucureşti – AMF Bucureşti
7. FC Bolintin Vale Malu Spart (GR) – Atletic Bradu (AG) / Municipal – Roşiori de Vede – AJF Teleorman
8. FC Balş 2007 (OT) – Sporting Roşiori de Vede (TR) / Tineretului (Ştrand) – Piteşti – AJF Argeş
9. FC Chitila (B) – Gloria Corneşti (DB) / Conpet – Strejnic – AJF Prahova
10. CSM Câmpina (PH) – Voinţa Lanuri (BZ) / Municipal – Slobozia – AJF Ialomiţa
11. Naţional Goleşti (VN) – AS Negri (BC) / Municipal – Sfântu Gheorghe – AJF Covasna
12. FC Păpăuţi (CV) – FC Râşnov (BV) / Comunal – Porumbenii Mari – AJF Harghita
13. Mureşul Luduş (MS) – FK Csikszereda Miercurea Ciuc (HR) / Tineretului – Braşov – AJF Braşov
14. Iza Dragomireşti / FCM Baia Mare (MM) – Heniu Prundu Bârgăului (BN) / C.U.G. (Cartier Mărăşti) – Cluj – AJF Cluj
15. Someşul Cărăşeu (SM) – Unirea Jucu (CJ) / Măgura – Şimleul Silvaniei – AJF Sălaj
16. CS Ineu (AR) – Kinder Junior (BH) / Cetate – Alba Iulia – AJF Alba
17. Rapid Jibou (SJ) – CSO Cugir (AB) / Iuliu Bodola – Oradea – AJF Bihor
18. CS Nova Mama Mia Becicherecu Mic (TM) – Metalul Oţelul Roşu (CS) / Cetate – Deva – AJF Hunedoara
19. Hidro Râmnicu Vâlcea (VL) – FC Avrig (SB) / Complex 1 Mai – Slatina – AJF Olt
20. Ştiinţa Turceni (GJ) – Universitatea Petroşani (HD) / Mircea Chivu – Reşiţa – AJF Caraş-Severin
21. Recolta Dănceu (MH) – AS Podari (foto)(DJ) / Minerul – Motru – AJF Gorj

Be the first to comment

Leave a Reply